<p>11</p><p>11</p><p>11</p><p>  </p><p>  </p>

EIKON

YENİ BİR YAŞAM STİLİNİN DIŞAVURUMU

Eikon, tasarımının her detayı ile dört duyumuza hitap ederek yeni dekorasyon stillerinin merkezine oturur. Keskin hatlı ve rafine Classic veya yumuşak ve rahatlatıcı Round çerçeve Antrasit gri, beyaz, saten ve Next gümüş renk seçenekleriyle sessiz tuşlar ve kumandalar.

Eikon, seçilebilecek iki yüzden fazla fonksiyonu ile arzularımıza hitap ediyor. Eikon değerli malzemeleri ile sofistike bir zerafeti dile getiriyor.

Metal, masif ahşap, doğal taş, kristal ve paslanmaz çelik çerveleriyle.

SOFT TOUCH

Malzemelerin ipeksi dokusu, mekanizmaların yumuşak sesi, hareketteki hassasiyet, sembollerdeki belirgin grafikler: Eikon'da fark yaratan şey bir çok detayın toplamıdır.

Lambalarınıza ister klasik anahtarlarla, ister elektronik dokunmatik anahrtarlarla, ister pasif aydınlık-karanlık infrared sensörleriyle kumanda adin; ya da isterseniz maksimum konfor için lambalarınızı bir otomasyon sistemi dahilinde uzaktan kumandanızla çalıştırın.

Soft-action kumanda. Yumuşak hareket özellikle aşağı yukarı butonları Dokunmatik kumanda. Devreye sokmak için elinizi değdirmeniz yeterli. IR alıcı. Işıkları ve otomasyon birimlerini uzaktan kumanda ile yönetmek için.

IŞIK

Gündüz görünmez özellikte, gece ise güven verici: Arkadan aydınlatmalı tuşlar sessizvarlıklarını sadece gerektiğinde gösterirler. Gözleri rahatsız etmeyecek ve karanlıkta kolayca bulunabilecek şekilde tasarlanmışlardır, buton kapakları yayılan ışığı süzerek çok karanlık ortamlarda dahi anahtarların yerlerinin hemen bulunmasını sağlarlar. Bir tehlike halinde Eikon, floresan ampulleri ve yüksek verimli LED'leri otomatik olarak devreye giren acil durum ışıklarıyla yanınızdadır.

Çıkarılabilir fener. Acil durum ışıldağı. Elektrikler kesildiğinde yerinden çıkarıp el feneri olarakta kullanabilirsiniz. Modüler aydınlatmalar. Bir, üç, yedi modüllü, otomatik olarak devreye giren acil durum aydınlatmaları. Fon aydınlatma. İçerideki doğal ışık miktarına tepki vererek yanar.

KONFOR

Ekran göstergeleri, kehribar renkli sıcak ve davetkar bir ışıkla aydınlatılmıştır. Menüler bir cep telefonundaki gibi kolay ve sezgisel bir şekilde gezilir. Minyatürize edilmiş elektronik kumandalar, piyasanın doruk noktasındaki performanslarını sunar. Her detayın düşünülmüş olması Eikon'un konfor bakımından da kendisini aşmış olduğunu gösteriyor. Yaz ve kış mevsimlerinde sıcaklığı yönetmek için krono-termostatlar. Otomasyon sistemlerini kumanda etmek için programlayıcı saatler. Güne VIMAR ile başlamak için çalar saatler.

Gösterge ekranlı termostat. Dijital teknoloji ve manuel ayarlama. Krono-termostat. Klimayı rahatça programlamak için tek bir hareketle çıkarılabilir geniş gösterge ekranı. Kayar kumandalı. Oteller ve ofisler için: İsteğe bağlı lokal ayarlama seçenekli merkezi yönetim.

EMNİYET

Hırsızlık önleme sistemi, varlık dedektörleri ve çevresel alarmlar sayesiinde gün boyu koruma sağlar. Santralinde otuz ayrı bölgenin birlikte ve ayrı ayrı yönetilerek programlanması mümkündür. Su sızıntıları, gaz kaçakları ve elektrik kesintileri de kontrol altında olacaktır. Tespit cihazları bir alarm sinyali gönderecek ve arızayı gidermek için gerekli mekanizmaları aktive edecektir.

Dijital tuş takımı. Hırsızlık önleme sistemini kısmen veya tam olarak aktive etmek için. Metan gazı dedektörü. Sürekli olarak gaz kaçağı olup olmadığını kontrol eder ve tehlike durumunda uyarı vererek eve gelen gaz beslemesini keser. Emniyet prizleri. Kişilerin ve evinizdeki elektrikli/elektronik cihazların güvenliği için.