<p>  </p><p>  </p>

IDEA

FİKİRLERİNİZ KADAR ÇOK ÇÖZÜM

Klasik çerçevenin keskin hatlı zarafeti ve Rondo çerçevenin yuvarlak hatları. Antrasit siyah tuşların ebedi cazibesi veya beyazın sadeliği. Yüz bir renk ve dört farklı malzeme: masif ahşap, metal parlak ve ipeksi tuşeli, tekno-polimer.

Geniş yelpazesi ile Idea size sınırsız seçim özgürlüğü verir. Artık elektrik sisteminizi evinizdeki özel dekora uydurabilirsiniz.

 

Idea Classica. Keskin hatlı Classica çerçevenin antrasit siyah butonlarla tamamlanan zerafeti.

Idea Rondo. Rondo çerçevenin beyaz butonlarla tamamlanan yumuşak tasarımı.

 

EVİNİZ ELİNİZİN ALTINDA

Idea sayesinde tüm elektrik düğmeleriniz daima elinizin altında. Farklı montaj gereksinimlerine göre farklı ebatlarda tuşlar. Düğmenin işlevinin hemen anlaşılabilmesini sağlayan şık semboller. Maksimum yaşam konforu için yumuşak ve sessiz mekanizmalar. Dekorasyon seçiminize ve yaşam tarzınıza doğal bir şekilde uyum sağlamak için iki ayrı tasarımda mevcut çerçeveler.

Modülerlik. Kumandalar bir, iki, ve üç modül halinde mevcuttur. Anahtarlar. Üç tiptedirler: aşağı-yukarı haraektli, infraredli, uzaktan kumandalı. Maksimum yaşam konforu için. Gece&gündüz sembolleri. Gerek gece gerekse gündüz için standart ve kişiselleştirilebilir lazer baskılar.

IŞIK, DİLEDİĞİNİZ HERYERDE

Işık, mekanı tanımlar ve zamana kayıt düşer. Idea ışığı benzersiz ve kişisel bir şekilde emrinize amade kılar. Işığı açıp kapatmak ve kısmak istediğinizde. Bir acil durum lambasına ihtiyaç duyduğunuzda . Karanlıkta bir düğme aradığınızda veya yolunuzu bulmaya çalıştığınızda. Işığı açmak istediğinizde. Idea daima elinizin altındadır.

Dimmer. Işığın yoğunluğunu artırıp azaltmak için. Çıkarılabilir TORCIA fener. Acil durum ışıldağı, elektrik kesintisi durumunda yerinden çıkarılıp portatif fener olarak kullanılabilir. Modüler lambalar. Bir, üç, altı modüllü, floresan ampullü otomatik acil durum ışıldakları.

HER AN KONFOR

Sabah kalkın, gününüzü programlayın, istediğiniz saatte istediğiniz sıcaklığı/soğukluğu elde edin. Idea, anlaşılması ve kumanda edilmesi kolay ve pratik elektronik cihazları ile kendisini seçen kişinin her an yanındadır. Idea cihazlarınızı cep telefonu gibi kolayca kullanabilir, onlarla evinizin iklimini değiştirebilirsiniz. Yaz ve kış mevsimlerinde sıcaklığı yönetmek için krono-termostatlar. Otomasyon sistemlerini kumanda etmek için programlayıcı saatler. Güne Idea ile başlamak için çalar saatler.

Kızılötesi alıcısı. Işıkları ve otomasyon sistemini uzaktan kumanda ile yönetmek için. Krono termostat. Otomatik yönlendirmeli navigasyon menüsü, basit ve sezgisel: Hem, yazın hem de kışın en ideal iklim. Programlayıcı saat. Işıkları ve ev cihazlarını programlamak için: yüksek konforlu ve tasarruflu.

HER DURUMDA EMNİYET

Idea ile her zaman huzurlu olursunuz, çünkü her tarafta aktif emniyet sistemleri mevcuttur. Hırsız alarm sistemi, varlık sensörleri ve çevresel alarmları sayesinde evinize izinsiz giriş olup olmadığını kontrol eder ve toplu olarak ya da kısım kısım kurulabilecek otuz farklı alarmla evinizde belirleyeceğiniz otuz bölgeyi emniyete alır. Olası su sızıntıları, gaz kaçakları ve elektrik kesintisi de kontrol altındadır. Ayrıca, prizler de yüksek gerilime karşı emniyet cihazları tarafından korunurlar.

Korumalı şalterler. Kişilerin ve cihazların güvenliği için. Metan gazı dedektörü. Sürekli olarak gaz kaçağı olup olmadığını kontrol eder ve tehlike durumunda uyarı verir ve eve giden gaz beslemesini keser. Hırsız alarmı kontrol ünitesi. Otuz ayrı bölgeye kadar ayarlama imkanı ile evin tamamını gözetir.