<p>  </p><p>  </p><p>  </p><p>  </p>

PLANA

VAZGEÇİLMEZ BİR SADELİK

Temiz ve yumuşak hatlar, incelikli ve zafir tasarım. Gözü okşayan bu minimalist tasarımla onlarca farklı kombinasyon yapabilirsiniz. Her mekanla kolaylıkla uyum sağlayabilmek için beyaz iç modüller veya teknolojik bir görsellik için Plana Silver gümüş iç modüller.

Reflex çevçevelerin havalı ve kristal renkleri veya masif ahşap çerçevelerin sıcak ve yumuşak tonları Metal çeçevelerin rafine ve parlak renkleri veya teknopolimer çerçevelerin gayriresmi tonları. Plana yalın ama vazgeçilmez tasarımıyla mekanları özgün bir şekilde doldurur.

FARK YARATAN DOKUNUŞ

Farkı yaratan tasarımdır. En ufak detayına varıncaya dek rafine, yalın ve vazgeçilmez çizgiler. Farklı montaj gereksinimlerine göre farklı ebatlarda tuşlar. Düğmelerin işlevlerinin hemen anlaşılmasını sağlayan şık semboller. Maksimum yaşam konforu için yumuşak ve sessiz mekanizmalarç Kolayca temizlenebilen parlak yüzeyler. Sadelik kimi zaman fark yaratabilir.

Modülerlik. Kumandalar bir, iki, ve üç modül halinde mevcuttur. Anahtarlar. Üç tiptedirler: aşağı-yukarı basmalı, infraredli, uzaktan kumandalı. Maksimum yaşam konforu için. Gece&gündüz sembolleri. Lazerle basılmış, standart ve kişiselleştirilebilir semboller, gerek gece gerekse gündüz için.

BOL IŞIKLI BİR EV

Işık, evin hayatı ve enerjisidir. Plana her anı ışıkla doldurur. Işıklarınızı açıp kapatmak veya kısmak istediğinizde. Bir acil durum lambasına ihtiyaç duyduğunuzda. Karanlıkta bir düğme aradığınızda veya yolunuzu bulmaya çalıştığınızda. Ne zaman canınız ışığı açmak isterse, Plana daima oradadır, gece ve gündüz. 

Çıkarılabilir TORCIA fener. Elektrik kesintisi durumunda fener olarak kullanılabilir. Modüler lambalar. Bir, üç, yedi modüllü, floresan ampullü otomatik devreye giren acil durum ışıldağı. Universal dimmerlar. Işık yoğunluğunun yumuşak bir şekilde arttırıp azaltmak için, yumuşak açılma ve yumuşak sönme fonksiyonu.

DAİMA İDEAL BİR İKLİM

Sabah kalkın, gününüzü programlayın, istediğiniz saatte istediğiniz sıcaklığı/soğukluğu elde edin. Plana, anlaşılması ve yönetilmesi kolay ve pratik elektronik cihazları ile kendisini seçen kişinin her an yanındadır. İklimlendirme cihazlarınızı bir cep telefonu gibi kolayca kullanabilir, onlarla evinizin iklimini değiştirebilirsiniz. Yaz ve kış mevsimlerinde sıcaklığı yönetmek için krono-termostatlar. Otomasyon sistemlerini kumanda etmek için programlayıcı saatler. Güne PLANA ile başlamak için çalar saatler.

Programlayıcı zaman saati. Işıkları ve ev cihazlarını programlamak için. Krono termostat. Otomatik yönlendirmeli navigasyon menüsü, basit ve sezgisel: Hem, yazın hem de kışın en ideal iklim. Kayar fan kademe anahtarlı termostat. Oteller ve ofisler için: Lokal ayarlama seçeneği ile merkezi yönetim.

HER ZAMAN GÜVENDESİNİZ

Plana ile her zaman huzurlu olursunuz, çünkü her tarafta aktif emniyet sistemleri mevcuttur. Hırsız alarm sistemi, varlık sensörleri ve çevresel alarmları sayesinde evinize izinsiz giriş olup olmadığını kontrol eder ve toplu olarak ya da kısım kısım kurulabilecek otuz farklı alarmla evinizde belirleyeceğiniz otuz bölgeyi emniyete alır. Olası su sızıntıları, gaz kaçakları ve elektrik kesintisi de kontrol altındadır. Ayrıca, prizler de yüksek gerilime karşı emniyet cihazları tarafından korunurlar.

Hırsızlık önleme kontrol ünitesi. Otuz ayrı bölgeyi izinsiz girişlere karşı gözetler ve korur. Metan gazı dedektörü. Sürekli olarak gaz kaçağı olup olmadığını kontrol eder ve tehlike durumunda uyarı verir, eve giden gaz beslemesini keser. Emniyet prizleri. Kişilerin ve elektrikli ve elektronik cihazların güvenliği için.