idea-1

FİKİRLERİNİZ KADAR ÇOK ÇÖZÜM

Klasik çerçevenin keskin hatlı zarafeti ve Rondo çerçevenin yuvarlak hatları. Antrasit siyah tuşların ebedi cazibesi veya beyazın sadeliği. Yüz bir renk ve dört farklı malzeme: masif ahşap, metal parlak ve ipeksi tuşeli, tekno-polimer.

Geniş yelpazesi ile Idea size sınırsız seçim özgürlüğü verir. Artık elektrik sisteminizi evinizdeki özel dekora uydurabilirsiniz.

Idea Classica. Keskin hatlı Classica çerçevenin antrasit siyah butonlarla tamamlanan zerafeti.

Idea Rondo. Rondo çerçevenin beyaz butonlarla tamamlanan yumuşak tasarımı.

Modülerlik. Kumandalar bir, iki, ve üç modül halinde mevcuttur.

Anahtarlar. Üç tiptedirler: aşağı-yukarı haraektli, infraredli, uzaktan kumandalı. Maksimum yaşam konforu için.

Gece&gündüz sembolleri. Gerek gece gerekse gündüz için standart ve kişiselleştirilebilir lazer baskılar.

IŞIK, DİLEDİĞİNİZ HERYERDE

Işık, mekanı tanımlar ve zamana kayıt düşer. Idea ışığı benzersiz ve kişisel bir şekilde emrinize amade kılar. Işığı açıp kapatmak ve kısmak istediğinizde. Bir acil durum lambasına ihtiyaç duyduğunuzda . Karanlıkta bir düğme aradığınızda veya yolunuzu bulmaya çalıştığınızda. Işığı açmak istediğinizde. Idea daima elinizin altındadır.

Dimmer. Işığın yoğunluğunu artırıp azaltmak için.

Çıkarılabilir TORCIA fener. Acil durum ışıldağı, elektrik kesintisi durumunda yerinden çıkarılıp portatif fener olarak kullanılabilir.

Modüler lambalar. Bir, üç, altı modüllü, floresan ampullü otomatik acil durum ışıldakları.

HER AN KONFOR

Sabah kalkın, gününüzü programlayın, istediğiniz saatte istediğiniz sıcaklığı/soğukluğu elde edin. Idea, anlaşılması ve kumanda edilmesi kolay ve pratik elektronik cihazları ile kendisini seçen kişinin her an yanındadır. Idea cihazlarınızı cep telefonu gibi kolayca kullanabilir, onlarla evinizin iklimini değiştirebilirsiniz. Yaz ve kış mevsimlerinde sıcaklığı yönetmek için krono-termostatlar. Otomasyon sistemlerini kumanda etmek için programlayıcı saatler. Güne Idea ile başlamak için çalar saatler