Kurumsal

Tarihçe

IŞIK VE ELEKTRİK

Aydınlatan ve güç veren, yaşamı kolaylaştıran, bazen ona sakince eşlik eden iki yaşamsal unsur… Transel’den tam 61 yıldır yayılan; mekânlara anlam veren, yeni boyutlar, derinlikler kazandıran ışık ve elektrik.

1960 yılında kurulmuş olan Transel Elektroteknik, o yıldan bugüne ithalatçı firma sıfatıyla elektroteknik ve aydınlatma sanayiinin birçok alanına destek verdi, önemli Avupa şirketlerinin Türkiye’deki dağıtıcılığını başarıyla üstlendi. Şirket 1986 yılında Vimar S.p.A ile yaptığı anlaşma sonucunda VIMAR markasının Türkiye Distribütörlüğünü aldı ve VIMAR markası altında üretilen çeşitli ürün gruplarını Türkiye’ye ithal etmeye başladı.

TRANSEL ELEKTROTEKNİK

Kısa bir süre içinde hayata geçirdiği yetkili satıcılık sistemi sayesinde, VIMAR ürünlerinin Türkiye’nin başlıca şehirlerinde tanınmasını ve satılmasını sağladı. VIMAR’la kurduğu işbirliğinden bu yana büyük inşaat projelerine ve Türkiye’nin tanınmış mimarlık/mühendislik firmalarına da tedarikçi firma olarak destek verdi. Transel Elektroteknik kurulduğu günden bu yana, sektörünün öncü kuruluşları arasında olmanın gerektirdiği bilinç ve sorumlulukla çalıştı ve hızını hiç yavaşlatmadı. Alanındaki küresel gelişmeleri hep yakından izledi. Ülkemize en yeni teknolojiyi getirirken, evlerimize, iş yerlerimize, bahçelerimize, sokaklarımıza, kısaca yaşadığımız her ortama aydınlığı, güvenliği, rahatlığı sundu. Müşterilerine yakın olabilmek, özenli hizmetini onlara kendi evlerinde sunabilmek için yaygınlaşmayı en büyük hedef olarak belirledi ve kilit şehirlerdeki 18 yetkili satıcısıyla tek yumruk olarak ticaret hayatına devam etti. Şimdi 61 yıldır hayatımızda olan Transel’i daha yakından tanımanın, ışığını, elektriğini ileten yepyeni seçeneklerini görmenin tam sırası!

Transel Elektroteknik Ltd.

Okçumusa Cad. Şişhane Sok. No 10, Emekyemez Mahallesi Beyoğlu 34421

(0212) 253 30 90

61 Yıllık Deneyim

61 Yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle, sizlere en üst seviye kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz.