Transel Elektroteknik olarak, VIMAR markasının piyasadaki saygınlığını arttırmak ve müşteri memnuniyetini garantilemek üzere hizmette esneklik düşüncesini benimsiyoruz.

 

Bu anlayışla, satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi de tamamen müşteri taleplerine göre düzenlemeyi tercih ediyoruz. İster evinde VIMAR uygulamalarını kullanmak isteyen münferit bir müşteri, ister daha kapsamlı bir inşaat projesinde ürünlerimizi kullanmayı düşünen bir firma ile muhatap olalım, ücretsiz keşif sürecimizi aynı ihtimamla başlatıyor, konusunda uzman teknisyenlerimizle müşterilerimize yerinde destek veriyoruz.

 

Karar sürecinde, örnek odaların dekoratif uyumunun büyük önem taşıdığı otel projelerinde, aynı biçimde site ve villa inşaatlarında alıcıların beğenisine sunulan örnek dairelerde tedarikçi firma olarak ürünlerimizi en uygun koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunuyor, VIMAR markasının değerini otellerden villalara varıncaya dek Türkiye’nin tüm seçkin yapılarına taşıyoruz. Müşteri memnuniyetini temel alan bir firma olarak, satış sonrası süreçte de en az satış öncesinde olduğu kadar kendimizi sorumlu sayıyor, müşterilerimize kendi ürünlerimizle ilgili kapsamlı bir teknik destek sağlıyoruz.

 

Radyo, müzik/interkom, gaz alarmı, hırsız alarmı, otomatik giriş sistemi ve iklimlendirme gibi sistemlerin ön plana çıktığı elektroteknik sanayiinde, satış sonrası hizmetlerimizi güçlendirerek sivrilmeyi hedefliyoruz. Sizlere hizmet verirken, her türlü çözüm ortaklığına sıcak bakıyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizin elektrikçinizle, sizin mimarınızla birlikte sizin sorunlarınızı çözmek için çalışıyoruz